-->

Rolety rzymskie

 

Rolety rzymskie 1
Rolety rzymskie 1
Rolety rzymskie 2
Rolety rzymskie 2
Rolety rzymskie 3
Rolety rzymskie 3
Rolety rzymskie 8
Rolety rzymskie 8
Rzym 15
Rzym 15
Rzym 16
Rzym 16
Rzym 17
Rzym 17
Rzym 18
Rzym 18
Rzym 19
Rzym 19
Rzym 20
Rzym 20
Rzym 21
Rzym 21
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Rolety rzymskie to subtelne połączenie rolet oraz firan lub zasłon potrafiące stanowić wyjątkową ozdobę na oknie. Podczas podnoszenia rolety, tkanina zwija się w równe poziome fałdy o szerokość ok. 30 cm w zależności do szerokości materiału, na życzenie możemy poszeszyć lub zwężyć rozstaw fałd. Sterowanie rolety odbywa się za pomocą koralików lub napędu elektrycznego. Zastosowanie mechanizmu samoblokującego pozwala na ustawienie rolety w wybranym położeniu. Materiał przyczepiony jest do kasety po przez rzep, dzięki czemu w wyjątkowo prosty sposób, możemy ściągnąć materiał w celu wyprania go. 

Materiał rolety jest o 1 cm szerszy od szyny z rzepem po to, aby zminimalizować widoczność szyny.

Rolety rzymskie montowane są do ramy skrzydła okiennego (możliwość zastosowania zaczepów bezinwazyjnych), do wnęki okiennej, do ściany lub sufitu. W roletach rzymskich dostęne jest również zainstalowanie silników elektrycznych ze sterowaniem zwykłym i radiowym.

 

Poniżej przedstawiamy kilka możliwych szyć rolet rzymskich.

Rzymskie modele

 avg  Model1cennik     avg  Model2acennik    avg  Model2bcennik

 avg  Model2ccennik     rzymska kaskadowa      rzymska austriacka    

Dodatkową opcją jaką możemy Państwu zaoferować są tzw. falbanki czyli wykończenia górne i dolne rolety wykonane z tego samego materiału co roleta lub innego.

Rzymskie wykonczenia

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 89 a/a w celu obejrzenia naszej kolekcji tkanin.