-->

Rolety i żaluzje Świebodzice

 

IntiROL otwiera się na Świebodzice. Ponieważ często pytaliście o możliwość realizacji zamówień i montaży w okolicach Świebodzic, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Tobie i stworzyliśmy dedykowany zespół oraz oddział terenowy. Oferujemy nasze usługi sprzedaży oraz montażu rolet i żaluzji właśnie na terenie Świebodzic i okolic.

Od początku naszej działalności stawiamy Ciebie jako klienta oraz Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Widząc dużą ilość zapytań i konieczność dojazdu, postanowiliśmy poszerzyć nasz obszar działania o dalsze rejony na dolnymśląsku. Skracamy dzięki temu czas naszej reakcji na Twoje zapytania. Przekłada się to na szybkość całego procesu, dzięki czemu możesz szybciej dokonać wyboru odpowiednich rolet, żaluzji czy plis okiennych dla siebie.

Pomiary dokonujemy w tym samym czasie, a finalne rolety i żaluzje trafiają do Ciebie po prostu szybciej.

Zapraszamy do kontaktu – oddział w Świebodzicach.

tel. 883 727 854

Adam Sienkiewicz
Mokrzeszów 53
58-160 Świebodzice

 

rolety w Świdnicy

Rolety i żaluzje Świdnica

 

IntiROL otwiera się na Świdnicę. W związku z dużą ilością telefonów oraz zamówień z okolic Świdnicy, postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu zapotrzebowaniu i stworzyliśmy dedykowany zespół oraz oddział terenowy, oferując tym samym nasze usługi sprzedaży oraz montażu rolet i żaluzji właśnie na terenie Świdnicy.

Od początku naszej działalności stawiamy klienta oraz jego potrzeby na pierwszym miejscu. Widząc dużą ilość zapytań i konieczność dojazdu, postanowiliśmy poszerzyć nasz obszar działania o dalsze rejony dolnegośląska. Skracamy dzięki temu czas naszej reakcji na zapytania ofertowe. Przekłada się to na szybkość całego procesu, klient szybciej ma możliwość dokonania wyboru odpowiednich plis okiennych dla siebie, pomiary dokonywane są w tym samym czasie, a finalne rolety i żaluzje trafiają do klientów w krótszym czasie.

Zapraszamy do kontaktu – oddział w Świdnicy.

tel. 883 727 854

Adam Sienkiewicz
Mokrzeszów 53
58-160 Świebodzice
 

Rolety i żaluzje Strzegom

 

Zapraszamy do nowootwartego oddziału IntiROL Rolety Strzegom. Częste zapytania o możliwość realizacji zamówień i montażów w okolicach Strzegomia, skłoniły nas do stworzenia dedykowanego zespołu oraz oddziału terenowego. Chcąc wyjść Wam na przeciw, oferujemy nasze usługi sprzedaży oraz montażu rolet i żaluzji właśnie na terenie Strzegomia i okolic.

Od początku naszej działalności stawiamy Ciebie jako klienta oraz Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Widząc dużą ilość zapytań i konieczność dojazdu, postanowiliśmy poszerzyć nasz obszar działania o dalsze rejony dolnegośląska. Skracamy dzięki temu czas naszej reakcji na Twoje zapytania. Przekłada się to na szybkość całego procesu, dzięki czemu możesz szybciej dokonać wyboru odpowiednich plis okiennych dla siebie.

Pomiary dokonujemy w tym samym czasie, a finalne rolety i żaluzje trafiają do Ciebie po prostu szybciej.

Zapraszamy do kontaktu – oddział w Strzegomiu.

tel. 883 727 854

Adam Sienkiewicz
Mokrzeszów 53
58-160 Świebodzice