-->

Rolety i żaluzje to jeden z kluczowych elementów wykończenia wnętrz. Właściwie dobrane, nadadzą każdemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru i wytworzą w nim niepowtarzalny klimat. Dlatego w IntiROL Rolety Wrocław podchodzimy do naszych usług z pasją, a dostarczane produkty są najwyższej jakości. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, na każdym kroku dzielimy się naszym doświadczeniem, pomagamy i doradzamy w wyborze właściwych rolet, tak by efekt finalny spełnił wszystkie oczekiwania Klientów, bo to przecież jest najważniejsze. 

Jednocześnie staramy się by nasza oferta była kompleksowa, dlatego montujemy rolety zewnętrzne oraz dajemy Państwu duży wybór wewnętrznych osłon okiennych, takich jak rolety materiałowe, rolety dzień i noc oraz żaluzje pionowe, jak i poziome, wykonane z drewna i aluminium, plisy i moskitiery drzwiowe, tarasowe oraz okienne. Dodatkowo możemy wybierać spośród setek kolorów oraz faktur, dzięki czemu idealnie dobierzemy rolety pod kolor ścian, podłóg czy mebli.

Posiadamy duże doświadczenie i praktyczną wiedzę, dzięki czemu montaż rolet i żaluzji w naszym wykonaniu jest szybki i bezproblemowy.

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego salonu sprzedaży przy ul. Skarbowców 89 a/a. Na miejscu możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty, wybrać tkaniny i kolory rolet czy żaluzji oraz umówić się na dokonanie przez nas pomiaru Państwa okien. W salonie możemy również dokonać wstepnej wyceny.

 

Lokal 01   

Lokal 06

Lokal 02

Lokal 04

Lokal 05

 Lokal 03

Zobacz nasze referencje:

 

Eurobank
Eurobank
PWR
PWR
Leroy Merlin
Leroy Merlin
Referencje Muzeum
Referencje Muzeum
Referencje ArtPol
Referencje ArtPol
ESV
ESV
Efekt
Efekt
Referencje ARP
Referencje ARP
Referencje GPM
Referencje GPM
Referencje EBS
Referencje EBS
referencje kuehne+nagel
referencje kuehne+nagel