-->

Moskitiery zwijane

 

mosk_zwij_okno_03
mosk_zwij_okno_03
Zwijane 4
Zwijane 4
Zwijane 5
Zwijane 5
Zwijane 6
Zwijane 6
mosk_zwij_drzwi_01
mosk_zwij_drzwi_01
mosk_ziwj_drzwi_03
mosk_ziwj_drzwi_03
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Moskitiera zwijana to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uchronić się przed owadami, indektami i pyłkami z drzew. Siatka moskitiery wykonana z włókna szklenego po zwinięciu chowa się do aluminiowej kasety, prowadzona w aluminiowych prowadnicach. Zastosowany w niej mechanizm sprężynowy sprawia, że moskitiera jest rozprostowana na całej długości i nie pojawiają się fałdy na siatce. Montowana jest do ramy okiennej lub do elewacji.

Moskitiery zwijane:

okienne - moskitiera zwijana w pionie (kaseta montowana u góry okna), posiada dwa uchwyty do podnoszenia i opuszczania siatki oraz sznurek ułatwiający dosięgnięcie do wysoko umieszcznych uchwytów. Opuszczoną moskitierę zatrzaskujemy w dolnej prowadnicy.

drzwiowe - moskitiera zwijana w poziomie (kaseta montowana z boku okna), posiada jeden uchwyt do zwijania od wewnątrz i jeden od zewnątrz. Rozwinięta siatka przytrzymywana jest dzięki magnesom schowanym w bocznej prowadnicy. Dolna prowadnica jest pomniejszona w stosunku do górnej, aby ułatwić przechodzenie w drzwiach.

Najważniejsze cechy systemu:

  • aluminiowa kaseta
  • aluminiowe prowadnice
  • odporna na warunki atmosferyczne
  • siatka wykonana z wkłókna szklanego
  • mechanizm sprężynowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży przy ul. Skarbowców 89 a/a we Wrocławiu.