-->

Zrzut ekranu 2016-12-23 o 12.15.38

tu kupisz na raty1

Miło nam Państwa poinformować o możliwości zakupu wszelkiego rodzaju osłon okiennych na raty.

Więcej informacji w biurze przy ul. Skarbowców 89 a/a we Wrocławiu lub pod nr tel. (71) 750 01 08

 

W związku z przeniesieniem firmy na ul. Skarbowców 89 a/a, informujemy, że salon firmowy w dniach 18.03.2016 - 12.04.2016 będzie nieczynny. Ustalone pomiary i montaże będą realizowane według planu.
Za utrudnienia przepraszamy.
Kontaktować można się pod nr telefonu: 786 81 81 71

Od 12.04.2016 r. (wtorek) zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży pod adresem: Ul. Skarbowców 89 a/a.

 

przeprowadzka

 

 

191324 grafika swiateczna choinka prezenty

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie serwisu rolet zewnętrznych oraz automatyki roletowej. 

ludzik montaz

W naszej kadrze mamy wykfalifikowanych monterów z doświadczeniem. Ukończenie przez nich Politechniki Wrocławskiej na wydziale budownictwa oraz liczne kursy i szkolenia dały ogromną wiedzę, którą wykorzystują w pracy zawodowej.

Doświadczenie jakie posiadają, daje Państwu pewność, że serwis rolet odbędzie się zgodnie z normami BHP oraz co najważniejsze - zostanie uwieńczone sukcesem. Gdy monterzy napotykają niespodziewane trudności, nigdy nie zostawiają klienta z problemem, ale usilnie dążą do zakończenia pracy.

Taka postawa naszej firmy pozwala cieszyć się nam coraz większym powodzeniem wśród klientów.

Jak się okazuje w Polsce można znaleść dobrych specjalistów. Warto postawić na młodych, pełnych energii i optymizmu ludzi, którzy swoją pracę lubią i która zgodna jest z ich zainteresowaniami.

             1307890555 by crush 600

                                               rolety zewnętrzne wrocław

Do produkcji rolet zewnętrznych używa się wysokogatunkowego aluminium, a ich pancerz stworzony jest ze specjalnie wyprofilowanej taśmy aluminiowej wypełnionej pianką poliuretanową. Rolety zewnętrzne montowane są na elewacji budynku, dzięki czemu chronią nas przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: nadmierne nasłonecznienie, mróz, grad czy deszcza, a także przed nieproszonymi gośćmi. Stanowią dodatkową izolację cieplną, przez co pomagają obniżyć koszty związane z ogrzewaniem oraz wyciszają pomieszcznia.

 

Masz więcej pytań odnośnie rolety zewnętrznych? Odwiedź nasz salon we Wrocławiu lub zadzwoń do nas: 606-572-989

Informujemy, że w naszej ofercie posiadamy różne produkty, które zostały zaprojektowane z myślą o montażu na oknach dachowych.

 2014-06-17 10.38.56 dachowa 3 compact 4

Rolety dachowe - Astra

Rolety materiałowe z płaską kasetą i z dwukomorowymi prowadnicami pozwalające na zatrzymanie rolety na każdej wysokości okna.

Plisy dachowe - PVD 21

Harmonijkowa tkanina połączona dwiema belkami. Zaletą jest możliwość odsłaniania okna zarówno od dołu jak i od góry z zatrzymaniem tkaniny w wybranym miejscu. Do okien dachowych polecamy tkaniny typu PERLEX, które odbijają promienie słoneczne i nie zaciemniają pomieszczenia.

Żaluzje dachowe - Compact

Żaluzje posiadają płaską kasetę i prowadnice oraz listewki ze specjalną powłoką odbijającę promienie słoneczne.

 Przejdź do produktu

Żaluzje panelowe 6

Żaluzje panelowe to zdecydowanie najestetyczniejsze rozwiązanie stworzone specjalnie do przesłonięcia dużych przeszkleń lub do eleganckiego podzielania pomieszczenia. Zaprojektowane jako alternatywa dla tradycyjnych żaluzji pionowych. Dzięki szerokim pasom lameli z możliwością doboru różnych kolorów potrafią stworzyć niepowtarzalną i luksusową dekorację każdego wnętrza.

Przejdź do produktu

Rolety dzień i noc we Wrocławiu stają się coraz modniejsze!

Roleta dzień i noc okienna wewnętrzna Classic 4

Sezon na rolety dzień i noc jeszcze nie mija! W naszej ofercie posiadamy ogromną ilość tkanin do rolet dzień i noc, a także wiele kolorów osprzętów, które idealnie komponują się ze stolarką okienną. Sprawia to, że mogą mieć Państwo modne rolety na oknach a jednocześnie niepowtarzalny styl wnętrza.

Przejdź do produktu

zarzadzanie-wycena1

Abyśmy mogli przedstawić Państwu jak najdokładniejszą wycenę, prosimy o zapoznanie się z informacją o pomiarze, która znajduje się w zakładce "Pomiar" przy każdym produkcie.

 Przy podaniu dokładnych i poprawnych wymiarów okna, końcowa cena produktu nie powinna się zmienić. 

Jeśli w zapytaniu nie podadzą Państwo konkretnej tkaniny ani koloru okna to każda wycena robiona jest z uwzględnieniem najtańszej grupy cenowej oraz osprzętu w kolorze białym.

WAŻNE! 
Najpierw podajemy SZEROKOŚĆ (cm), następnie WYSOKOŚĆ (cm).